Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pastorałka.


W czwartek, tj. 12 stycznia 2012r. odbyły się jasełka szklone odegrane specjalnie dla rodziców. Był to drugi występ klasy II- pierwszy dla uczniów i nauczycieli (21 grudnia 2011r.) , drugi dla rodziców. Przedstawienie odbyło się po zebraniu z rodzicami, czyli o godzinie 17.30. Mimo wielu napotkanych problemów klasa druga świetnie powtórzyła swój występ sprzed miesiąca. Za dobrze wykonaną pracę drugoklasistów odpowiada nauczycielka języka polskiego, pani Małgorzata Orzoł. Dzięki niej napotkane przeciwności nie były tak straszne. Za pięknie udekorowaną scenę odpowiada nauczyciel religii, pan Piotr Chmielik. Przygotował scenę wraz z uczniami klasy drugiej.

Wiktor Piela 

Zajęcia ratownicze.

Na basenie Aquaparku Orka odbyły się zajęcia z zakresu ratownictwa wodnego prowadzone przez ratowników WOPR.

Dzień Chłopaka.

Dziewczęta w tym roku przygotowały niepodziankę dla wszystkich chłopaków ze szkoły.

Wycieczka rowerowa.

Uczniowie trzeciej klasy zorganizowali sobie wycieczkę rowerową. Zwiedzali okolice Bolesławca. Zobaczyli m.in. pozostałości po kamieniołomie piaskowca w lesie w pobliżu Łazisk.

Dzień Pierwszoklasisty

Pierwszaki ponownie w opałach. To juz kolejny rok i kolejny rocznik przechodzi taki chrzest. Uczniowie mieli przebrać się za lalki barbie, teletubisie lub czarodziejów.  Po czym czekało ich wiele atrakcji związanych z zabawami takimi jak tor przeszkód i zadania w grupach (np. jedzenie ptysia, czy łowienie żelek w kisielu)… Klasa trzecia poprowadziła całą zabawę, z pomocą kilku drugoklasistów cała impreza przebiegła pomyślnie. Widok brudnych, mokrych kotków był prze zabawny… Tego dnia stali się prawowitymi uczniami  II Prywatnego Gimnazjum w Bolesławcu !!

1445523
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
467
515
982
1440661
10590
17522
1445523
Your IP: 18.207.134.98
Server Time: 2019-10-22 18:56:54