Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia ratownicze w Osiecznicy.

Uczniowie naszej szkoły nie próżnują nawet w zimie. Dla żeglarza żadna pogoda i warunki nie są straszne! Aby nie tracić formy, gimnazjaliści uczestniczą w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach z ratownictwa na pływali krytej w Osiecznicy. Oprócz świetnej zabawy jest też nauka, czyli przyjemne z pożytecznym.

Euro Week 2014

Kontynuując paroletnią tradycję i w tym roku młodzież naszego gimnazjum wzięła udział w obozie językowym "Euro Week" szkoła liderów w Długopolu Dolnym w Kotlinie Kłodzkiej. Celem obozu oprócz  szlifowania języka angielskiego jest również świetna zabawa. Jak zawsze młodzież dopisała, a wolontariusze z różnych stron świata wnieśli sporą dawkę egzotyki w nasz jesienny już świat.

Zapraszamy do obejrzenia namiastki tego, czego doświadczyli uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom sukcesów w pracy zawodowej oraz uśmiechu i cierpliwości na co dzień.

Dzień Pierwszoklasisty

Jak na tradycję przystało i w tym roku godne przyjęliśmy pierwszaków w mury naszego gimnazjum. Nie zabrakło dużej dawki śmiechu i poczucia humoru. Pierwszaki dzielnie przebrnęły przez konkurencje przygotowane przez kolegów i koleżanki z trzeciej klasy. W ramach krótkiej refleksji zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego święta.

Integracja klasy pierwszej czyli biwak

Żeglarski biwak to doskonały sposób na poznanie i zintegrowanie środowiska klasowego. Gimnazjaliści dzielnie uczestniczą w przygotowywaniu posiłków, taklowaniu łodzi, zajęciach integracyjnych oraz tematycznych. Najprzyjemniejszą chwilą podczas takiego wyjazdu jest wieczorne ognisko, podczas którego śpiewa się szanty. Tegoroczny wyjazd jak najbardziej można zaliczyć do udanych. Oto kilka zdjęć na potwierdzenie.

1445549
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
493
515
1008
1440661
10616
17522
1445549
Your IP: 18.207.134.98
Server Time: 2019-10-22 19:31:41