Your IP: 107.20.120.65
Server Time: 2017-12-11 09:19:21

Podręczniki do Gimnazjum 2015/2016

Wykaz podręczników do gimnazjum na rok szkolny 2015/2016

Prosimy nie kupować podręczników do pierwszej klasy. Uczniowie są objęci dofinansowaniem i to szkoła zajmie się ich zakupem.

PODRĘCZNIKI DO GIMNAZJUM Kl. II 2015/2016

1. J. polski – „Słowa na czasie” – Podręcznik do kształcenia literackiego  i kulturowego dla klasy drugiej gimnazjum.Wydawnictwo Nowa Era.

„Słowa na czasie” – Podręcznik do kształcenia językowego  z ćwiczeniami dla klasy drugiej gimnazjum. Wydawnictwo Nowa Era.

2. Matematyka – „Matematyka z plusem 2” Podręcznik. Wydanie po 2009.

Zbiór zadań.

3. Historia – „Śladami przeszłości” – Podręcznik do Historii dla klasy drugiej gimnazjum pod redakcją Stanisława Roszaka. Wydawnictwo Nowa Era.

Atlas historyczny „ Od starożytności do współczesności” – wyd. Nowa Era..

4. Wiedza o społeczeństwie – „Dziś i jutro” – Podręcznik z ćwiczeniami dla klas I-III gimnazjum, część 1, pod redakcją I. Janicka, A. Kucia, T. Maćkowski. Wyd. Nowa Era.

5. Chemia – „Chemia Nowej Ery” – Część 2, Podręcznik dla Gimnazjum, pod redakcją J. Kulawik, T. Kulawik, M. Litwin. Warszawa 2009, Wydawnictwo Nowa Era.

6. Geografia – „Świat bez tajemnic””, Podręcznik dla Gimnazjum. Wydawnictwo Szkolne PWN.

7. Fizyka - Podręcznik „Spotkanie z fizyką 2 i 3”, Wydawnictwo Nowa Era.

8. Biologia – „Vademecum gimnazjalisty” wydawnictwo Operon(to z pierwszej klasy) lub podręcznik Nowej Ery ( do wyboru)

9. Religia – „Jestem z wami” Katechizm (2004) W. Kubik SJ, E.Czarniecka( Nowe wydanie żółtym trójkątem)

10. J.niemiecki – we wrześniu

11. J.angielski we wrześniu

12. J. francuski – we wrześniu

PODRĘCZNIKI DO GIMNAZJUM Kl. III 2015/2016

1. J. polski – Słowa na czasie” – Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy trzeciej gimnazjum. Wydawnictwo Nowa Era.

„Słowa na czasie” – Podręcznik do kształcenia językowego  z ćwiczeniami dla klasy trzeciej gimnazjum. Wydawnictwo Nowa Era.

2. Matematyka – „ Matematyka z plusem 3” Podręcznik GWO, zeszyt ćwiczeń do klasy trzeciej GWO ( bez zbioru zadań).

3. Historia –„Śladami przeszłości” – Podręcznik do Historii dla klasy trzeciej gimnazjum pod redakcją Stanisława Roszaka. Wydawnictwo Nowa Era.

Atlas historyczny „ Od starożytności do współczesności” – wyd. Nowa Era..

4. Wiedza o społeczeństwie – „Dziś i jutro” – Podręcznik z ćwiczeniami dla klas I-III gimnazjum, część 2, pod redakcją I. Janicka, A. Kucia, T. Maćkowski. Wyd. Nowa Era.

5. Chemia – „Chemia Nowej Ery” – Część 3, Podręcznik dla Gimnazjum, pod redakcją J. Kulawik, T. Kulawik, M. Litwin. Warszawa 2009, Wydawnictwo Nowa Era.

6. Geografia – „Geografia 3” wydawnictwa Operon

7. Fizyka – Podręcznik „Spotkanie z fizyką 4”, Wydawnictwo Nowa Era.

8. Biologia – „Vademecum gimnazjalisty” wydawnictwo Operon. (to z drugiej klasy) lub podręcznik Nowej Ery ( do wyboru)

9. Religia – „ Chodźmy razem” seria osłonić twarz Chrystusa wyd. WAM, W. Kubik.,

T. Czarnecka

10. J.niemiecki – we wrześniu