Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej

          Liga Morska i Rzeczna corocznie organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Morzu. Trojka naszych uczniów wyjechała do Szczecina w środę wcześnie rano. W pierwszym konkursie - Młodzi na morzu- wzięły udział dwie osoby. W dwóch następnych: Wiedzy o Pomorzu Zachodnim i Wiedzy o Wiśle, reprezentował nas jeden przedstawiciel. Po części konkursowej uczestnicy przejechali do Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego lub do Starej Rzeźni na prawym brzegu Odry. My wzięliśmy udział w drugiej wycieczce. Budynek Starej Rzeźni został odrestaurowany i teraz pełni funkcję galerii sztuki, restauracji, miejsca spotkań Klubu Kapitanów i inne. Na skwerze obok budynku zostały odsłonięte tablice upamiętniające osoby zasłużone dla morza i Szczecina. Po obiedzie zostały ogłoszone wyniki. Nie udało nam się powtórzyć sukcesu z tamtego roku. Łukasz Sawicki uzyskał III miejsce w Konkursie Wiedzy o Wiśle.

                    Nasi absolwenci nie zawiedli. Tomek Janeczek zajął I miejsce i wygrał rejs promem do Szwecji a Weronika Klimczyk zajęła III miejsce.

Mecze matematyczne 2017.

        Szkolna drużyna wyruszyła w listopadzie na starcie w meczach matematycznych. 18 stycznia odbył się ostatni pojedynek. Po zmaganiach nasza szkoła zajęła drugie miejsce wśród szkół bolesławieckich, pokonując Drugie Gimnazjum Publiczne w Bolesławcu
i Oxpress.

 

kapitan

Karolina Zdunek

Tydzień osiągnieć

Poprzedni tydzień był udany dla naszych uczniów. W sztafecie pływackiej dziewczęta i chłopcy zajęli drugie miejsce.

Ubiegły piątek 09.12.2016r. uczniowie I klasy II Prywatnego Gimnazjum im. Kpt. K. Baranowskiego w Bolesławcu wzięli udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym organizowanym przez Zespół Szkół Handlowych i Usługowych, w którym zajęli 1 miejsce. Gratulujemy sukcesu pierwszaki!.

Sukces Karoliny Zdunek

Nasza uczennica Karolina Zdunek zajęła pierwsze  miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim "Zatrzymać w czasie"

 

GRUTULUJEMY!!!!!!!!!!

Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej.

                Dnia 19.05.2016r. uczniowie II Prywatnego Gimnazjum im. kpt. Krzysztofa Baranowskiego w Bolesławcu podjęli zmagania w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej w Szczecinie. Trójka reprezentantów wywalczyła bardzo wysokie lokaty.                   

Czytaj więcej...

1445162
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
106
515
621
1440661
10229
17522
1445162
Your IP: 18.208.187.169
Server Time: 2019-10-22 01:50:27