Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej

          Liga Morska i Rzeczna corocznie organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Morzu. Trojka naszych uczniów wyjechała do Szczecina w środę wcześnie rano. W pierwszym konkursie - Młodzi na morzu- wzięły udział dwie osoby. W dwóch następnych: Wiedzy o Pomorzu Zachodnim i Wiedzy o Wiśle, reprezentował nas jeden przedstawiciel. Po części konkursowej uczestnicy przejechali do Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego lub do Starej Rzeźni na prawym brzegu Odry. My wzięliśmy udział w drugiej wycieczce. Budynek Starej Rzeźni został odrestaurowany i teraz pełni funkcję galerii sztuki, restauracji, miejsca spotkań Klubu Kapitanów i inne. Na skwerze obok budynku zostały odsłonięte tablice upamiętniające osoby zasłużone dla morza i Szczecina. Po obiedzie zostały ogłoszone wyniki. Nie udało nam się powtórzyć sukcesu z tamtego roku. Łukasz Sawicki uzyskał III miejsce w Konkursie Wiedzy o Wiśle.

                    Nasi absolwenci nie zawiedli. Tomek Janeczek zajął I miejsce i wygrał rejs promem do Szwecji a Weronika Klimczyk zajęła III miejsce.

1140976
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
603
543
4135
1132184
20633
17644
1140976
Your IP: 54.221.17.234
Server Time: 2018-02-23 23:50:09