Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej

          Liga Morska i Rzeczna corocznie organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Morzu. Trojka naszych uczniów wyjechała do Szczecina w środę wcześnie rano. W pierwszym konkursie - Młodzi na morzu- wzięły udział dwie osoby. W dwóch następnych: Wiedzy o Pomorzu Zachodnim i Wiedzy o Wiśle, reprezentował nas jeden przedstawiciel. Po części konkursowej uczestnicy przejechali do Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego lub do Starej Rzeźni na prawym brzegu Odry. My wzięliśmy udział w drugiej wycieczce. Budynek Starej Rzeźni został odrestaurowany i teraz pełni funkcję galerii sztuki, restauracji, miejsca spotkań Klubu Kapitanów i inne. Na skwerze obok budynku zostały odsłonięte tablice upamiętniające osoby zasłużone dla morza i Szczecina. Po obiedzie zostały ogłoszone wyniki. Nie udało nam się powtórzyć sukcesu z tamtego roku. Łukasz Sawicki uzyskał III miejsce w Konkursie Wiedzy o Wiśle.

                    Nasi absolwenci nie zawiedli. Tomek Janeczek zajął I miejsce i wygrał rejs promem do Szwecji a Weronika Klimczyk zajęła III miejsce.

1414414
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
1158
310
5639
1401389
19495
14478
1414414
Your IP: 35.173.234.237
Server Time: 2019-08-24 18:37:24