Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I to już koniec.... przygody z modelemi w tym roku.

Oto ostatnia odsłona naszych modelarskich zmagań. Przedstawny modele:
1. Model niemieckiego pancernika "Bismarck". Sklejony i pomalowany bardzo ładnie, ale zabrakło czasu na dokończenie.


2. Model brytyjskiego statku pasażerskiego "Queen Elizabeth 2" sklejony przez damę. Nasza pani bardzo się starała zrobić wszystko dokładnie i precyzyjnie ale na finiszu zabrakło już energii i cierpliwości. Nie mniej model prezentuje się dobrze.


3. Model amerykańskiego pancernika U.S.S. "Missouri". Na zdjęciach prezentuje się zdecydowanie lepiej niż oryginał.


4. Model japońskiego super pancernika "Yamato". Pomimo kilku błędów wygląda bardzo dobrze.


5. Model statku pasażerskiego MS "Midnatson". Sklejony jest dobrze, ale kolega przy malowaniu puścił wodze fantazji.  Brak chęci do pracy i cierpliwości.


6. Model hiszpańskiego galeonu. Druga z naszych dam tak bardzo chciała dokładnie skleić i pomalować, że zabrakło jej czasu. Przez szacunek dla niej nie umiesczę zdjęć modelu w takim stadium pracy nad nim.
7. Model amerykańskiego lotniskowca U.S.S. "Enterprise". Tu modelarz bardzo się starał i również zabrakło mu czasu. Ale w przeciwieństwie do modelu żaglowca został zabrany do domu celem dokończenia.


Zajęcia z młodzieżą miały za zadanie pokazać pasję jednego z nauczycieli i zachęcenie do spróbowania swoich sił w tej trudnej i wymagającej dziedzinie. Moim zdaniem cel został osiągnięty. Nie wiem ile osób będzie kontynuowało pracę z budową modeli. Jeden z uczestników już zakupił nowe modele i będzie je sklejał w domu. 

1412554
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
726
980
3779
1401389
17635
14478
1412554
Your IP: 35.173.48.224
Server Time: 2019-08-21 23:21:28