Ten wpis dedykujemy wszystkim uczniom, który myślą o praktycznym rozwiązaniu do szkoły średniej, które znajdzie zastosowanie również na Uczelni Wyższej.
Mowa tutaj o torbach szkolnych na ramię dla młodzieży i studentów.

szkoła bolesławiec

Redakcja szkolaprywatna.boleslawiec.pl – poleca!

Torby dla uczniów i studentów polskich producentów

Belveder – to polska firma z sektora galanterii skórzanej. Projektuje, szyje oraz sprzedaje wyjątkowe torby, plecaki, akcesoria skórzane, szyte w Polsce.Asortyment flagowy marki Belveder stanowią torby męskie na ramię. Fasony przygotowane dla młodzieży szkolnej oraz studenckiej stanowią tutaj większościową kolekcjęTechniczne atrybuty toreb męskich skierowanych do studentów, nie odbiegają znacząco od toreb do pracy, czy miejskich. Modele dna studia muszą  natomiast spełniać wymogi gabarytowe oraz udźwigowe.

Gdzie w Bolesławcu i po za, zamówić praktyczną torbę szkolną na studia?

Proponujemy Państwu zacząć poszukiwania od dokładnego określanie własnych oczekiwań. Przed zamówieniem czegokolwiek, szczególnie w przypadku zamówień internetowych, warto zastanowić się
czego oczekujemy od torby i do czego najczęściej (po za użytkiem szkolnym) będziemy ją używać.

torba studencka bolesławiecPrezentowane tutaj torby męskie, wykonane zostały przez wspomniane powyżej firmę galanteryjną Belveder. Model prezentowany po prawej stronie zalicza się do kolekcji toreb Outlander. Stylizowanych na torby skórzane vintage. Jest to kolekcja powstała na zamówienie blogerka modowego Adrianna Pawłowskiego. Widoczna na zdjęciu studencka torba męska pochodzi właśnie z jego sesji zdjęciowej dla magazynu modowego. To co wyróżnia torbą z pośród innych modeli dostępnych na polskim rynku galanerii i ekwipunku akademickiego – to zastosowane materiały. Nietuzinkowa skóra naturalna o grubości 2mm (to skóra Buffalo). Zachowuje sków kształt oraz wytrzymałość bez względu na warunki atmosferyczne. Pod wpływem deszczu czy wilgoci nie staje się bardziej miękka i podatna na uszkodzenia mechaniczne.

torby studenckie bolesławiecKolejny fason to torba męska na ramię, zaprojektowana dla zastosowań codziennych, biurowych oraz oczywiście jako niezawodna torba męska na uczelnię.

Torby studenckie w opinii czytelników szkolaprywatna.boleslawiec.pl

polecam plecaki na laptopaSpoko fasony, moim zdaniem taka torba wygląda dużo lepiej niż sportowa torba na ramię marki Puma, Adidas, czy nike. Sportowe torby generalnie przeszły już do lamusa, teraz nosi się skórzane fasony, i najlepiej jak powyższe – szyte w Polsce. Uważam że nasz Rzad powinien wspierać polskie marki, by miały lepsze warunki do rozwoju na naszym rodzinnym rynku.
    – michał 23
    polecam plecaki na laptopaZastanawiam się nad zakupem powyższej torby młodzieżowej na ramię ze sklepu Brytyjka.pl (dostępne jest tutaj: brytyjka.pl/torby-mlodziezowe-szkolne-cat-48.html), pytanie jaka jest maksymalna pojemność takiej torby? Czy zmieści zeszyt w kratkę A4, książki formatu A5, oraz przybory do pisania? Chodzę do 4 klasy liceum ogólnokształcącego.
    Robert