Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej.

                Dnia 19.05.2016r. uczniowie II Prywatnego Gimnazjum im. kpt. Krzysztofa Baranowskiego w Bolesławcu podjęli zmagania w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej w Szczecinie. Trójka reprezentantów wywalczyła bardzo wysokie lokaty.                   

W konkursie "Wiedza o Morzu": I miejsce Tomasz Janeczek ucz. kl. III, III miejsce Laura Rogala ucz. II klasy. Dodatkowo Tomasz otrzymał wyróżnienie za wiedzę o Marynarce Wojennej.

            W konkursie "Wiedza o Pomorzu Zachodnim" Łukasz Sawicki zajął V miejsce (warto dodać, że Łukasz startował w konkursie po raz pierwszy). Drużynowo nasi uczniowie zdobyli II miejsce.

            Laureat pierwszego miejsca otrzymał nagrodę w postaci rejsu do Szwecji oraz puchar Dziekana Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie - organizatora konkursu. Pozostali zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, na których podpis osobiście złożyli Anna i Bronisław Komorowscy - od wielu lat honorowi patroni konkursu.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

1140982
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
609
543
4141
1132184
20639
17644
1140982
Your IP: 54.221.17.234
Server Time: 2018-02-23 23:51:47