Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej.

                Dnia 19.05.2016r. uczniowie II Prywatnego Gimnazjum im. kpt. Krzysztofa Baranowskiego w Bolesławcu podjęli zmagania w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej w Szczecinie. Trójka reprezentantów wywalczyła bardzo wysokie lokaty.                   

W konkursie "Wiedza o Morzu": I miejsce Tomasz Janeczek ucz. kl. III, III miejsce Laura Rogala ucz. II klasy. Dodatkowo Tomasz otrzymał wyróżnienie za wiedzę o Marynarce Wojennej.

            W konkursie "Wiedza o Pomorzu Zachodnim" Łukasz Sawicki zajął V miejsce (warto dodać, że Łukasz startował w konkursie po raz pierwszy). Drużynowo nasi uczniowie zdobyli II miejsce.

            Laureat pierwszego miejsca otrzymał nagrodę w postaci rejsu do Szwecji oraz puchar Dziekana Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie - organizatora konkursu. Pozostali zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, na których podpis osobiście złożyli Anna i Bronisław Komorowscy - od wielu lat honorowi patroni konkursu.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

1445145
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Razem
89
515
604
1440661
10212
17522
1445145
Your IP: 18.208.187.169
Server Time: 2019-10-22 01:38:53