Jaki plecak młodzieżowy jest teraz modny?

Czy plecak młodzieżowy musi kojarzyć się wyłącznie ze szkołą? Oczywiście, że nie. Współczesne nastolatki i nastolatkowie poszukują gadżetu, który nie tylko pomieści cały ekwipunek szkolny, ale także taki, który idealnie sprawdzi się poza szkołą. W końcu każdy uczeń chce podkreślić swój styl osobowość i indywidualizm. Czy jednak sklepy oferują nam, dziewczynom i chłopcom odpowiedni asortyment, stworzony na miarę naszych oczekiwań? Zobaczmy jakie propozycje znajdziemy w najmodniejszym sklepie z młodzieżowymi plecakami szkolnymi – PLECAK.NET!

Idealny plecak młodzieżowy dla indywidualistki w stylu vintage

Nie jest tajemnicą, że dziewczyny kochają podkreślać swój styl. A jak najlepiej to zrobić? Modnym, nietuzinkowym plecakiem szkolno-młodzieżowym. Świetnie zatem sprawdzi się plecak w kwiaty róże jeansowy marki Black Sheep (produkcja Brytyjka.pl).

plecak młodzieżowy

SZKOLA BOLESLAWIC
Polecamy / Rekomendacja 4,5/5

To najlepsza propozycja dla wszystkich indywidualistek. Plecak vintage wykonany jest z najwyższej jakości mocnego jeansu w kolorze grafitowym. Prosty krój, mistrzowskie odszycie oraz praktyczne wnętrze na pewno doceni także wymagająca więcej właścicielka. Plecak młodzieżowy w stylu vintage zamykany jest od góry na solidny, podwójny zamek, a w środku znajdziemy obszytą wzorzystą podszewką komorę główną mieszczącą format A4. Umieszczona na froncie mniejsza kieszeń na zamek z doskonale sprawdzi się na drobiazgi, a wygodny uchwyt do ręki pozwala nosić go na wiele sposobów. Regulowane szelki zapewniają komfort noszenia i możesz je dopasować do swoich oczekiwań. Jednak najmocniejszym atutem plecaczka jest bez dwóch zdań oryginalna kwiatowa aplikacja umieszczona na przodzie. To ona dodaje mu absolutnego stylu i niebanalnego klimatu. Takie plecaki vintage (znajdziesz tutaj: brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html) wyśmienicie nadają się do naszywania i przypinania na nim oryginalnych zawieszek i ozdób, dzięki czemu możesz stworzyć własny, autorski plecak nie tylko do szkoły, ale poza nią.

Skórzany plecak młodzieżowy do szkoły – czy się sprawdzi na książki?

młodzieżowy plecak skórzany
Tak wygląda skórzany plecak szkolny od Belveder

Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej klasycznego, na pewno przypadnie Ci do gustu czarny skórzany plecak damski Outlander Z71. Pochodzi z kolekcji marki Belveder, uznanego polskiego producenta galanterii skórzanej. Plecak wykonany jest z najwyższą starannością o każdy detal, z doskonałej jakości naturalnej skóry krowiej i powstał w małej polskiej szwalni. Tradycyjne garbowanie i impregnacja sprawiają, że model nie chłonie wody i przez lata zachowa swą wyśmienitą formę. Plecak nawiązuje do stylu vintage, który zawsze będzie modny. Zamykany jest klasyczną klapką z paskiem, a od środka dodatkowo zabezpieczony ściągaczem. Wewnątrz znajdziemy pojemną komorę główną, która z powodzeniem pomieści nawet duże gabaryty. Umieszczone na przodzie dwie małe kieszonki idealnie sprawdzą się na drobiazgi, a wygodne szelki pozwalają dopasować go do indywidualnych oczekiwań.

Plecak wyśmienicie sprawdzi się na co dzień, jak i na krótki wypad za miasto. Klasyczna czerń dodaje mu niesamowitej elegancji i sprawia, że możemy go nosić niemal do wszystkiego.

Strony oferujące podobne plecaki szkolne dla nastolatków:

ubranie-do-biegania-sportowebrytyjka
Plecaki SportoweSklep Brytyjka.plNasz Fanpage!

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie! Zapraszamy do kontaktu innych chętnych darczyńców, zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: sponsorzy@szkolaprywatna.boleslawiec.pl

1 thought on “Plecaki Młodzieżowe Szkolne