Dziś przygotowaliśmy dla Was wpis inny niż wszystkie, tematem głównym będą nagrody w konkursie przygotowanym przez samorząd uczniowski:

szkoła bolesławiec

Sponsorem nagród w konkursie były firmy z sektora wyposażenia szkolnego oraz akcesoriów młodzieżowych

Za całą pomoc w zorganizowaniu fantów na nagrody konkursowe – serdecznie podziękowania w imieniu naszego zespołu redakcyjnego

Aktualne konkursy młodzieży:

Dnia 19.05.2016r. uczniowie II Prywatnego Gimnazjum im. kpt. Krzysztofa Baranowskiego w Bolesławcu podjęli zmagania w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej w Szczecinie. Trójka reprezentantów wywalczyła bardzo wysokie lokaty.

W konkursie „Wiedza o Morzu”: I miejsce Tomasz Janeczek ucz. kl. III, III miejsce Laura Rogala ucz. II klasy. Dodatkowo Tomasz otrzymał wyróżnienie za wiedzę o Marynarce Wojennej.

W konkursie „Wiedza o Pomorzu Zachodnim” Łukasz Sawicki zajął V miejsce (warto dodać, że Łukasz startował w konkursie po raz pierwszy). Drużynowo nasi uczniowie zdobyli II miejsce.

Laureat pierwszego miejsca otrzymał nagrodę w postaci rejsu do Szwecji oraz puchar Dziekana Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie – organizatora konkursu. Pozostali zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, na których podpis osobiście złożyli Anna i Bronisław Komorowscy – od wielu lat honorowi patroni konkursu.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

Wyniki konkursów pływackich

Mamy zaszczyt pochwalić się wspaniałymi osiągnięciami naszych uczennic klasy pierwszej Agaty Kanpik i Izabeli Tkaczyk w dziedzinie pływania.

III Floating Arena Cup Szczecin 18-20.10.2013r.

Agata I miejsce na 50m stylem motylkowym

Iza II miejcse na 50 m stylem grzbietowym, III miejsce na 50 m stylem dowolnym

X Zimowe Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego 26.10.2013r.

Iza I miejsce na 50 m stylem dowolnym, I miejsce na 50 m stylem grzbietowym, I miejsce na 50 m stylem grzbietowym, zdobywczyni pucharu na najlepszą zawodniczkę

Agata III miejsce na 50 m stylem dowolnym

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego kat. OPEN 13-14.12.2013r.

Iza IV miejsce na 200 m stylem grzbietowym, V miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Agata IV miejsce na 200 metrów stylem zmiennym, VII na 100 metrów stylem zmiennym

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich 07-09.03.2014r.

Agata VII m. na 200 m stylem zmiennym, IX m na 100 m stylem zmiennym, XIII m na 50 m delfinem, XXIII m na 100 m stylem dowolnym, 36 m na 50 m stylem dowolnym

Iza IX m na 200 m stylem grzbietowym, X m na 100 m stylem zmiennym, XIII m na 100 m stylem grzbietowym, XXIX m na 50 m stylem dowolnym, XXI m na 50 m stylem grzbietowym.