On

Jaki plecak młodzieżowy jest teraz modny? Czy plecak młodzieżowy musi kojarzyć się wyłącznie ze szkołą? Oczywiście, że nie. Współczesne nastolatki i nastolatkowie poszukują gadżetu, który nie tylko pomieści cały ekwipunek szkolny, ale także taki, który idealnie sprawdzi się poza szkołą. W końcu…

read more
On

  Dziś przygotowaliśmy dla Was wpis inny niż wszystkie, tematem głównym będą nagrody w konkursie przygotowanym przez samorząd uczniowski: Sponsorem nagród w konkursie były firmy z sektora wyposażenia szkolnego oraz akcesoriów młodzieżowych marka Brytyjka.pl – oferująca młodzieżowe modele portfeli, wybieranych przez nastolatków…

read more
On

  Jakie plecaki dziewczęce wybierają uczennice? – jeansowe? płócienne w stylu vintage? – plecaki na kółkach, ze stelażem? – plecaki markowe, Adidasa, Nike, Pumy, a może VANs? Jakie plecaki szkolne wybierają dziewczyny szkół podstawowych? Zobacz najpopularniejsze plecaki do szkoły dla młodzieży oferowane…

read more